MÖBLER / Möbler, övrigt / Notställ 16306362
nr 1630 6362
Notställ
omkring 1900, tre hyllplan, på trissor, mässing, trä. Bredd: 45 cm. Djup: 29 cm. Höjd: 84 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:50:06
29/6 15:06:26
200 kr
29/6 16:26:03