MÖBLER / Möbler, övrigt / Notställ 16306362

nr 1630 6362

Notställ

omkring 1900, tre hyllplan, på trissor, mässing, trä. Bredd: 45 cm. Djup: 29 cm. Höjd: 84 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 juli 2024
kl 19:50:06

29/6 15:06:26 1      200 kr
29/6 16:26:03 2      Vinnande bud